Leczenie w DaVita

Wybierając leczenie w ośrodkach DaVita stawiasz na jego jakość i bezpieczeństwo.

Od początku swojego istnienia DaVita kładzie duży nacisk na doskonalenie jakości leczenia. Z roku na rok uzyskujemy coraz lepsze wyniki medyczne u dializowanych pacjentów. Adekwatność dializy, leczenie anemii czy kontrola fosfatemii u chorych pod naszą opieką osiągają wartości zgodne z międzynarodowymi i krajowymi zaleceniami. Jednocześnie każde odstępstwo od wysokich standardów leczenia rejestrujemy w nowoczesnym systemie monitorowania takich zdarzeń. Następnie zespołowo analizujemy ich przyczyny i wprowadzamy takie środki zaradcze, aby się nie powtórzyły. Nieustanny rozwój to jedna z naszych podstawowych wartości.

Troszczymy się nie tylko o jakość leczenia, ale także o jego możliwie najbezpieczniejszy przebieg. Czuwa nad tym wykwalifikowany personel lekarski, pielęgniarski, techniczny i pomocniczy, który dzięki współpracy i możliwościom rozwoju w DaVita i nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

Zespół medyczny DaVita przygotowuje też dla naszych pacjentów różnorodne programy edukacyjne służące poprawie ich zdrowia. Jeden z nich dotyczy np. optymalnego dostępu naczyniowego. Dzięki niemu zachęcamy pacjentów do aktywnego i świadomego udziału w tym procesie.

Co najważniejsze - do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie. Oprócz profesjonalnej opieki medycznej możesz liczyć na ciepłą, troskliwą i zaangażowaną pielęgnację. Chcemy i robimy wszystko, byś w naszym ośrodku czuł się jak u siebie w domu!

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej