Rejestracja i informacja: 71 747 77 77

Opiekujemy się pacjentami
z przewlekłą chorobą nerek.

Troska o Twoje zdrowie to sens naszego istnienia.

PRZEJDŹ DALEJ

MISJA:

Być dostawcą usług, partnerem i pracodawcą z wyboru.

DaVita w liczbach

Najwyższa jakość świadczonych usług

0 pacjentów
0 stacji dializ
0 członków zespołu

Wizja

Chcemy stworzyć najlepszą społeczność
zajmującą się opieką medyczną,
jaką kiedykolwiek widział świat.

The DaVita Way:

DaVita Way oznacza, że wkładamy umysły, serca i pracę naszych rąk w urzeczywistnianie naszej misji, naszych wartości oraz budowanie zdrowej społeczności. 

Najpierw społeczność, potem firma.

Poznaj nasz zespół

Wartości:

Nasze podstawowe wartości dostarczają nam zestawu wskazówek, które pomagają nam realizować naszą wizję.

Doskonałość usług

Pomoc innym to powód naszego istnienia. Nieustannie staramy się zrozumieć potrzeby tych, którzy na nas polegają (naszych pacjentów, lekarzy, kolegów z zespołu) i przekraczać ich oczekiwania.

Spójność słów i czynów

Wierzymy w to, co mówimy i robimy to, co mówimy. Ufa się nam, bo jesteśmy godni zaufania. W naszych osobistych, zespołowych i firmowych wartościach dążymy do spójności słów i czynów.

Zespołowość

Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Pracujemy razem – podzielamy wspólne plany, kulturę i cele. Autentycznie dbamy nie tylko o tych, którym zapewniamy pomoc medyczną, ale także o tych, z którymi pracujemy ramię w ramię. Pracujemy razem, by wypełnić naszą misję.

Nieustanny rozwój

Nigdy nie stoimy w miejscu, nigdy nie jesteśmy w (pełni) usatysfakcjonowani. Indywidualnie i jako zespół cały czas spoglądamy na to, co robimy i pytamy: „Co możemy robić lepiej?”. Potem działamy w systematyczny sposób.

Odpowiedzialność

Nie mówimy: „To nie moja wina” albo „To nie moja sprawa”. Bierzemy odpowiedzialność za realizowanie naszych zobowiązań – indywidualnych i całej organizacji. Bierzemy pełną odpowiedzialność za rezultaty.

Satysfakcja

Tworzymy inną jakość. Czujemy się nagrodzeni – osobiście i jako zespół – ponieważ to, co robimy w naszej pracy jest spójne z naszymi celami i marzeniami. Wierzymy, że „To Ty musisz być zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie” (Mahatma Gandhi). A kiedy stajesz się tą zmianą, to przynosi satysfakcję.

Radość

Cieszymy się tym, co robimy. Wiemy, że opieka medyczna to ciężka praca, ale nawet ciężka praca może być radosna. Traktujemy naszą pracę poważnie, czujemy jednak też, że tworzenie radosnego miejsca pracy dla naszego zespołu pomaga nam lepiej opiekować się naszymi pacjentami. Dążymy do doskonałości i czerpiemy z tego radość.

Dołącz do nas

DaVita w Polsce intensywnie się rozwija i ciągle szuka nowych członków zespołu. Rozwijaj swoją karierę z nami.

Zobacz oferty

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej