Rejestracja i informacja: 71 747 77 77

Rekrutacja na stanowisko ordynator/ ordynatorka stacji dializ: Tychy, Wągrowiec lub Zawiercie

Opis oferty

Chcemy byś razem z nami zajmował/-a się chorymi wymagającymi terapii nerkozastępczej (hemodializoterapii). Opiekujemy się przeważnie pacjentami ze schyłkową niewydolnością nerek, ale także osobami z ostrym uszkodzeniem nerek.

Oferujemy Ci pracę w gronie wysokiej klasy specjalistów, którzy leczą pacjentów zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi standardami. Pracując w DaVita możesz też liczyć na wiedzę i doświadczenie kolegów pracujących w naszej grupie w 9 różnych krajach na całym świecie. Chcesz pracować na podstawie umowy o pracą lub świadczenie usług, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin? Na pewno znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Stabilne zatrudnienie i przyjazne warunki pracy – to wszystko znajdziesz w DaVita.

Oczekujemy, że będziesz lekarzem ze specjalizacją z nefrologii. Ponieważ jedną z naszych głównych wartości jest praca zespołowa, szukamy osób, które są nastawione na współpracę. Chcemy tworzyć najlepszą społeczność zapewniającą opiekę medyczną, jaką kiedykolwiek widział świat. Do Twoich obowiązków jako ordynatora stacji dializ będzie należało: kierowanie pracami zespołu medycznego, nadzór na jakością i bezpieczeństwem leczenia pacjentów hemodializami (pracą personelu, sprzętu medycznego), nadzór nad poprawnością prowadzenia dokumentacji medycznej, koordynowanie przygotowania pacjentów do przeszczepienia nerki, ścisła współpraca z Regionalnym Dyrektorem Operacyjnym.

Dołączysz do nas? W mailu do nas, prosimy zaznacz, w jakiej miejscowości chciał(a)byś pracować.

Prosimy o umieszczenie w przesyłanym CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w zakresie wykraczającym poza zakres danych wskazanych w art. 22(1) Kodeksu pracy w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego”.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Jesteś zainteresowana/y? Aplikuj!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń!

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej