31/08/2023

Idziemy po zdrowie i by czynić dobro

W DaVita na całym świecie troska o zdrowie i życie naszych pacjentów wyznacza sens naszego codziennego działania. Staramy się pomagać nie tylko naszym pacjentom, ale też troszczyć się o nas samych oraz o społeczności, którym ta pomoc jest szczególnie potrzebna. To nasza trylogia troski. We wrześniu od wielu lat organizujemy więc międzynarodowe wyzwanie zdrowotne: Walkabout Challenge, które doskonale oddaje ducha DaVita. Na czym polega? I czemu służy?

Wszyscy pracownicy DaVita na całym świecie mają możliwość zapisać się do wyzwania prozdrowotnego. Muszą ściągnąć odpowiednią aplikację, spacerować, truchtać, biegać, a ich kroki przeliczane są na środki, które zasilają fundację DaVita Bridge of Life. Ta z kolei realizuje różnorodne projekty wsparcia na całym świecie.

- To świetna zabawa, relaks, dbanie o kondycję, a jakby tego było mało, na końcu się komuś pomaga – mówi Izabela Kubik, koordynator Walkabout Challenge w DaVita Polska.

- Nasi pracownicy przez miesiąc liczą każdy swój krok, wędrują i realnie i wirtualnie. W aplikacji odwiedzają kolejne kraje, w których DaVita ma swoje ośrodki. Odwiedzenie każdego z nich to krok milowy, który odblokowuje kolejną pulę środków dla fundacji. Co roku w wyzwaniu bierze udział coraz więcej pracowników DaVita, a ich aktywność pomaga coraz większej liczbie osób na całym świecie – dodaje Kubik.

Walkabout Challenge potrwa od 1 do 30 września. Trzymaj za nas kciuki!

Poprzedni artykuł
Wszystkie artykuły
Następny artykuł

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej