Rejestracja i informacja: 71 747 77 77

Brzeg, Gostyń, Głogów, Legnica, Lębork, Nakło, Nowy-Tomyśl, Pszczyna, Śrem, Siedlce, Tomaszów Mazowiecki, Turek, Ustroń, Wadowice, Żary, Żory

Opis oferty

Zapraszamy byś razem z nami opiekował/-a się osobami z chorobami nerek. Przeważnie leczymy osoby ze schyłkową niewydolnością nerek, czasami pomagamy także osobom z ostrym uszkodzeniem nerek. 

Możemy Ci zaoferować pracę w stabilnej firmie, zatrudnienie wg preferowanej przez Ciebie umowy (o pracę lub świadczenie usług), w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Pracując w DaVita będziesz mieć wolne niedziele, możesz też liczyć na dodatek finansowy za pracę w święta i specjalistyczne szkolenia niezbędne do wykonywania Twojej pracy. Będziesz mieć też możliwość czerpania z wiedzy i doświadczenia kolegów i koleżanek z 11 innych krajów, w których działa Grupa DaVita. Co równie ważne – w DaVita odnajdziesz wyjątkową i przyjazną atmosferę pracy. 

Od Ciebie będziemy oczekiwać wykształcenia pielęgniarskiego oraz chęci i umiejętności pracy w zespole. Pracując w DaVita będziesz przygotowywać i przeprowadzać zabiegi hemodializy i troszczyć się o naszych pacjentów. Na co dzień bardzo stawiamy na współpracę, ponieważ naszą ambicją jest stworzyć najlepszą społeczność zapewniając opiekę medyczną, jaką kiedykolwiek widział świat. Zatem jeśli lubisz działać zespołowo, dołącz do nas! W tytule maila zaznacz, w której lokalizacji chciałabyś/chciałbyś pracować. 

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym jest DaVita sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Legnicka 48 bud. F, 54-202 Wrocław (Pracodawca). Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko w nim wskazane. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym Twoich praw jako podmiotu danych, znajdziesz tutaj 

Jeśli wyrażasz zgodę przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych’’.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń!

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej