Rejestracja i informacja: 71 747 77 77

Rekrutacja na stanowisko lekarz: Żary, Kozienice, Brzeg, Hrubieszów, Golub Dobrzyń, Brodnica, Żory, Zawiercie, Grójec, Nakło, Radomsko, Warszawa, Piła, Świebodzin, Wągrowiec, Nowy Tomyśl, Legnica, Oleśnica

Opis oferty

Chcemy byś razem z nami zajmował/-a się chorymi wymagającymi terapii nerkozastępczej (hemodializoterapii). Opiekujemy się przeważnie pacjentami ze schyłkową niewydolnością nerek, ale także osobami z ostrym uszkodzeniem nerek. 

Oferujemy Ci pracę w gronie wysokiej klasy specjalistów, którzy leczą pacjentów zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi standardami. Pracując w DaVita możesz też liczyć na wiedzę i doświadczenie kolegów pracujących w naszej grupie w 11 różnych krajach na całym świecie. Chcesz pracować na podstawie umowy o pracą lub świadczenie usług, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin? Na pewno znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Stabilne zatrudnienie i przyjazne warunki pracy – to wszystko znajdziesz w DaVita. 

Oczekujemy, że będziesz lekarzem ze specjalizacją z chorób wewnętrznych i/lub nefrologii. Ponieważ jedną z naszych głównych wartości jest praca zespołowa, szukamy osób, które są nastawione na współpracę. Chcemy tworzyć najlepszą społeczność zapewniającą opiekę medyczną, jaką kiedykolwiek widział świat. Dołączysz do nas? W mailu do nas, prosimy zaznacz, w jakiej miejscowości chciał(a)byś pracować.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym jest DaVita sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Legnicka 48 bud. F, 54-202 Wrocław (Pracodawca). Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko w nim wskazane. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym Twoich praw jako podmiotu danych, znajdziesz tutaj

Jeśli wyrażasz zgodę przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych’’.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego

praca@davita.com

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń!

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej