03/04/2023

Anna Kliś wyróżniona przez Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych!

Anna Kliś, która jako Dyrektor ds. Pielęgniarstwa dołączyła do DaVita niespełna rok temu, została ostatnio wyróżniona srebrnym odznaczeniem za zasługi dla samorządu pielęgniarek i położnych. Laury należą do najważniejszych w dziedzinie pielęgniarstwa w Polsce i są przyznawane przez Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych. Za co dokładnie rada doceniła Anię? Koniecznie przeczytaj>>


Odznaczenie srebrne „Zasłużony dla Samorządu Pielęgniarek i Położnych” jest przyznawane za zasługi w działalności na rzecz samorządu oraz upowszechniania etyki zawodowej, wzorowe wykonywanie obowiązków na rzecz organów samorządu, współdziałanie na rzecz integrowania środowiska zawodowego oraz podejmowanie działań na rzecz poprawy stanu zdrowia społeczeństwa, polityki zdrowotnej państwa i organizacji ochrony zdrowia. Odznaczenia nadawane są członkom samorządu legitymującym się co najmniej sześcioletnią pracą w samorządzie i wyróżniającym się nienaganną opinią, wysoką kulturą osobistą oraz postawą społeczną.

To opis jakby wprost stworzony pod Anię, której serdecznie gratuluję tego wyróżnienia! W pełni rozumiem i popieram decyzję Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych. I po prostu – czuję dumę, że Ania jest częścią naszej organizacji – komentuje wyróżnienie Anny, Szymon Brzósko, Dyrektor Medyczny DaVita.

Poprzedni artykuł
Wszystkie artykuły
Następny artykuł

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej