Ośrodek dializ w Łodzi

ul. Krakusa 15/17
93-515 Łódź
Telefon: 42 689 53 76
Usługi:

hemodializa, hemodiafiltracja

Pon. - Sob.: 7.00 - 23.00


Stacja dializ Łódź


Jeżeli szukasz miejsca do leczenia dializami w centralnej Polsce, rozważ wybór stacji dializ w Łodzi. Wykonujemy tu zabiegi hemodializy, czyli dializy pozaustrojowej przy użyciu specjalnego aparatu, tj. dializatora. Nasz wykwalifikowany zespół nefrologów i pielęgniarek zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort podczas leczenia dializami. Łódź ma także wiele do zaoferowania jako miasto. Zobacz, co możesz tam robić, jeśli jesteś w niej przejazdem.


Atrakcje


Łódź to niezwykłe miasto położone w centralnej Polsce. Choć niewiele osób o tym wie, historia Łodzi sięga już XII wieku, a pierwsza udokumentowana wzmianka o niej pochodzi z 1332 roku. Większości Łódź kojarzy się głównie z XIX-wiecznym rozwojem przemysłu, kiedy to powstały tu liczne fabryki włókiennicze oraz rezydencje zamożnych przedsiębiorców. Do dzisiaj w Łodzi podziwiać można ślady jej przemysłowej historii, głównie w popularnym centrum handlowym i rekreacyjnym Manufaktura, które powstało na obszarze XIX-wiecznej fabryki włókienniczej Izraela Poznańskiego. Obok Manufaktury wznosi się też piękny pałac Poznańskiego.

W Łodzi nie można pominąć osławionej ulicy Piotrkowskiej ciągnącej się na długości niemal 5 km. To Łódź w pigułce, bowiem wokół tego traktu rozwijało się miasto i powstawały jego charakterystyczne budowle. Majestatycznie wznoszą się tu pięknie odnowione secesyjne i eklektyczne kamienice, wille i okazałe pałace dawnych przedsiębiorców, wreszcie zespoły XIX-wiecznej architektury przemysłowej z Białą Fabryką na czele. Stoi tu również wspaniała archikatedra. Jest to też zagłębie: muzeów, pubów, restauracji, dyskotek, galerii sztuki i kin. Można tu również zobaczyć modne ostatnio rzeźby, pomniki i inne twory małej architektury, np. Ławeczkę Tuwima, Fortepian Rubinsteina, Misia Uszatka itp. A na ścianach zabytkowych budynków jak grzyby po deszczu rosną ogromne murale. Wybierasz się na wakacje do centralnej Polski i szukasz miejsca na dializy gościnne? Łódź nie pozwoli Ci się nudzić po zabiegach. 

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej