09/05/2023

Wraca DaVita Run!

Po raz pierwszy biegliśmy w 2015 roku. Po zdrowie i dla radości. Pandemia przerwała tę sympatyczną tradycję, jednak w tym roku wracamy! Podczas najbliższego zjazdu Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego odbędzie się 5. DaVita Run 2023. Wybierasz się do Szczecina? Wystartuj po zdrowie dla siebie i pacjentów reprezentowanych przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Moje Nerki. Czytaj dalej>>>

DaVita Run, czyli zastrzyk zdrowia dla medyków

„Bieg Nefrologów - DaVita Run – to akcent prozdrowotny dla samych medyków w trakcie zjazdów Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego. Jeśli tylko wybierasz się na PTN, koniecznie dołącz do tej zabawy. Szczególnie, że w tym roku bieg będzie miał wymiar charytatywny. My zorganizujemy bieg, natomiast każdy uczestnik będzie mógł przekazać dowolne wsparcie dla Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Moje Nerki – stowarzyszenia działającego na rzecz pacjentów, edukacji oraz promocji profilaktyki chorób nerek”- komentuje powrót DaVita Run Krzysztof Hurkacz, Dyrektor Generalny DaVita.

W tym roku zapraszamy uczestników zjazdu PTN do przebiegnięcia 2,5 lub 5 kilometrów w parku Kasprowicza w Szczecinie. Biegniemy rano (spotykamy się o 6:00, od 6:30 biegniemy), 19 maja przed rozpoczęciem dnia konferencyjnego. Świetne emocje, zabawa i satysfakcja gwarantowane.

Gdzie się mogę zapisać?

Zapisy trwają tutaj: https://www.protiming24.pl/startmeta/8687d4f9/

Jeśli nie korzystałeś z zapisów na biegi przez stronę protiming24, najpierw załóż na niej konto, a potem skorzystaj z powyższego linka. W biurze zawodów w hotelu konferencyjnym w dzień przed biegiem w godzinach popołudniowych będzie można odebrać pakiety startowe. A te będą się składać z: worka treningowego, ręcznika szybkoschnącego oraz koszulki sportowej.Więcej informacji o biegu? Joanna Gajewska: mail: joanna.gajewska@davita.com.


Poprzedni artykuł
Wszystkie artykuły
Następny artykuł

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej