18/12/2022

Dziękujemy, Pani Iwono! Powodzenia, Panie Rajmundzie!

Niedawno największa organizacja pacjentów nefrologicznych w Polsce: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych, zaczęła przechodzić istotne zmiany. Poszerza zakres swojego działania, zmienia władze stowarzyszenia oraz swoją identyfikację wizualną. Jako DaVita dziękujemy dotychczasowym władzom stowarzyszenia za współpracę na rzecz rozwoju jakościowej i bezpiecznej opieki nad pacjentami z przewlekłą chorobą nerek oraz deklarujemy dalszą współpracę.

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych stworzyła, przez 20 lat prowadziła i całym sercem angażowała się w pomoc pacjentom z chorobami nerek i ich bliskim, w edukowanie społeczeństwa i przedstawicieli administracji publicznej w temacie optymalnej opieki nefrologicznej nad pacjentami dializowanymi, Pani Iwona Mazur. Rozumie potrzeby pacjentów, bo sama jest pacjentem przewlekle chorym, i dalej będzie im pomagać. 

Pani Iwona przekazuje jednak stery nad Ogólnopolskim Stowarzyszeniem Moje Nerki (wcześnie: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Osób Dializowanych) doświadczonemu następcy. Prof. dr hab. Rajmund Michalski został nowym Prezesem OSMN. Pan Profesor jest pacjentem 9,5 roku po przeszczepieniu nerki, którą otrzymał w przededniu swoich 50. urodzin. Jak nikt inny rozumie potrzeby i problemy, z którymi zmagają się pacjenci dializowani. Panie Profesorze, serdecznie gratulujemy i życzymy dużo sukcesów w nowej roli! Pani Iwono, dziękujemy za wszystko!
Poprzedni artykuł
Wszystkie artykuły
Następny artykuł

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej