Ośrodek dializ w Warszawie - Mangalia

ul. Mangalia 4
02-758 Warszawa
Telefon: 22 270 14 67
Usługi:

hemodializa, poradnia nefrologiczna

Pn. - Sob.: 6.30 - 22.30


Stacja dializ Warszawa Mangalia


Stacja dializ w Warszawie proponuje zabiegi hemodializ. Jej wykwalifikowany zespół nefrologiczny dba o komfort i bezpieczeństwo wszystkich pacjentów podczas każdego zabiegu hemodializy. Przy stacji funkcjonuje także poradnia nefrologiczna, w której lekarz nefrolog pomaga w przypadku różnorodnych problemów z nerkami. Jeżeli przebywasz w Warszawie przejazdem i szukasz miejsca na dializy gościnne, zapraszamy do naszej stacji dializ.Atrakcje


Warszawa to przepiękna stolica Polski i województwa mazowieckiego. Stanowi centrum polityczne, kulturalne i gospodarcze naszego kraju. Ale przede wszystkim to miasto wspaniałych budowli i uroczych zakątków, w którym miło spędza się czas. Warto zwiedzić Warszawę, gdyż to niezwykłe miasto, gdzie budowle historyczne sąsiadują z nowoczesną architekturą, a zniszczone podczas II wojny światowej zabytkowe obiekty architektoniczne, pałace, kościoły i gmachy zostały bardzo wiernie zrekonstruowane. Piękne zabytki Warszawy zostały zauważone przez UNESCO, w efekcie czego całą starówkę wpisano na listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego.

Stolica Polski to wbrew pozorom miasto zielone i atrakcyjne przyrodniczo, pełne parków, ogrodów, rezerwatów czy ścieżek rowerowych. Na zapoznanie się z najważniejszymi walorami i najciekawszymi zakątkami Warszawy, trzeba poświęcić co najmniej kilka dni. Zamek Królewski, Plac Zamkowy, Trakt Królewski, Oś Saska, Plac Teatralny, Plac Bankowy, Powiśle i Solec, Ujazdów i Łazienki Królewskie - można by tak wymieniać jeszcze długo. Jesteś fanem wakacji w dużym mieście? Zawsze chciałeś zobaczyć Warszawę? Przyjedź tutaj na dializy gościnne.

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej