Ośrodek dializ w Kołobrzegu - Łopuskiego

ul. Łopuskiego 31
78-100 Kołobrzeg
Telefon: 94 353 03 61
Usługi:

hemodializa, poradnia nefrologiczna

Pn., Śr., Pt.: 6:30 - 17:30
Wt., Czw., Sob.: 6.30 - 22.30


FFStacja dializ Kołobrzeg


Poza nadmorskim klimatem Kołobrzeg ma także do zaoferowania stację dializ zapewniającą specjalistyczną opiekę. Nasz ośrodek dializ dopełnia poradnia nefrologiczna. Jest ona otwarta dla wszystkich osób borykających się z problemami z nerkami. Ból nerek lub objawy wskazujące na torbiel na nerce to dobry powód, by wybrać się do poradni nefrologicznej. Nasz nefrolog będzie mógł Ci pomóc. Kołobrzeg jest też oczywiście dobrym kierunkiem dla osób udających się na dializy gościnne. Jeżeli znajdujesz się na wakacjach w Kołobrzegu lub odbywasz podróż po Polsce, stacja dializ Kołobrzeg czeka na Ciebie.


Atrakcje


Kołobrzeg, położony przy ujściu Parsęty do Bałtyku, to największe uzdrowisko na polskim wybrzeżu. Ponadto jest to port handlowy, rybacki, pasażerski i wojenny. Zwiedzanie Kołobrzegu najlepiej zacząć od nadmorskiej dzielnicy uzdrowiskowej. Ważnym jej elementem jest port – największy w Polsce. Można w nim podziwiać okręty wojskowe, które są dostępne do zwiedzania w trakcie Dni Morza oraz w święta państwowe. Niebywałą atrakcją są też rejsy wycieczkowe organizowane na „zabytkowych” żaglowcach. Dodatkową atrakcją dla turystów są świeże ryby, które można kupić prosto z kutra. Przy porcie stoi też kołobrzeska latarnia morska z 1945 roku. Można wejść na jej taras widokowy i podziwiać piękną panoramę okolicy.

Kołobrzeg może poszczycić się jedną z najpiękniejszych plaż i jednym z najczystszych kąpielisk nad Bałtykiem. Wrażenie robi też piękne molo o długości ponad 200 metrów. Promenada Wydmowa w Kołobrzegu to również obowiązkowy punkt programu dla turystów. Prowadzi ona parkiem nadmorskim do amfiteatru i jest jedną z najdłuższych i najpiękniejszych alei nad polskim morzem. Biegnie wzdłuż Parku Zdrojowego, za którym położona jest uzdrowiskowa część miasta. Podczele, Las Kołobrzeski to dzielnica Kołobrzegu, w której można odpocząć od zgiełku miasta. Dojechać tam można z centrum, np. ścieżką rowerową. A czekać będą na Ciebie: szeroka plaża i dzika przyroda. Podczele to też raj dla miłośników militariów - to coś w rodzaju skansenu rosyjskiej bazy lotniskowej z okresu zimnej wojny. Do dziś zachowały się tam żelbetowe schronohangary, a na okolicznych budynkach - czerwone gwiazdy. Obecnie na lotnisku odbywają są zloty miłośników szybkich motorów oraz koncerty, jest też możliwość uprawiania sportów powietrznych. Myślisz o dializach gościnnych w Kołobrzegu? Na pewno ciekawie spędzisz tam czas!

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej