Ośrodek dializ w Kołobrzegu - Jedności Narodowej

ul. Jedności Nardowej 86/88
78-100 Kołobrzeg
Telefon: 94 354 54 30
Usługi:

hemodializa

Wt., Czw., Sob.: 6.30 - 22.30
Pn., Śr., Pt.: 6:30 - 17:30


Stacja dializ Kołobrzeg


Poza nadmorskim klimatem Kołobrzeg ma także do zaoferowania stacje dializ zapewniającą opiekę nad osobami z przewlekłymi chorobami nerek. Szukasz miejsca, w którym wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści zatroszczą się o Ciebie podczas zabiegów hemodializ? Stacja dializ Kołobrzeg zaprasza. Sam Kołobrzeg jest też dobrym wyborem dla osób udających się na dializy gościnne. Jeżeli znajdujesz się na wakacjach w Kołobrzegu lub odbywasz podróż po Polsce, zapraszamy! 


Atrakcje


Kołobrzeg, położony przy ujściu Parsęty do Bałtyku, to największe uzdrowisko na polskim wybrzeżu. Ponadto jest to port handlowy, rybacki, pasażerski i wojenny. Zwiedzanie Kołobrzegu najlepiej zacząć od nadmorskiej dzielnicy uzdrowiskowej. Ważnym jej elementem jest port – największy w Polsce. Można w nim podziwiać okręty wojskowe, które są dostępne do zwiedzania w trakcie Dni Morza oraz w święta państwowe. Niebywałą atrakcją są też rejsy wycieczkowe organizowane na „zabytkowych” żaglowcach. Dodatkową atrakcją dla turystów są świeże ryby, które można kupić prosto z kutra. Przy porcie stoi też kołobrzeska latarnia morska z 1945 roku. Można wejść na jej taras widokowy i podziwiać piękną panoramę okolicy.

Kołobrzeg może poszczycić się jedną z najpiękniejszych plaż i jednym z najczystszych kąpielisk nad Bałtykiem. Wrażenie robi też piękne molo o długości ponad 200 metrów. Promenada Wydmowa w Kołobrzegu to również obowiązkowy punkt programu dla turystów. Prowadzi ona parkiem nadmorskim do amfiteatru i jest jedną z najdłuższych i najpiękniejszych alei nad polskim morzem. Biegnie wzdłuż Parku Zdrojowego, za którym położona jest uzdrowiskowa część miasta. Podczele, Las Kołobrzeski to dzielnica Kołobrzegu, w której można odpocząć od zgiełku miasta. Dojechać tam można z centrum, np. ścieżką rowerową. A czekać będą na Ciebie: szeroka plaża i dzika przyroda. Podczele to też raj dla miłośników militariów - to coś w rodzaju skansenu rosyjskiej bazy lotniskowej z okresu zimnej wojny. Do dziś zachowały się tam żelbetowe schronohangary, a na okolicznych budynkach - czerwone gwiazdy. Obecnie na lotnisku odbywają są zloty miłośników szybkich motorów oraz koncerty, jest też możliwość uprawiania sportów powietrznych. Myślisz o dializach gościnnych w Kołobrzegu? Na pewno ciekawie spędzisz tam czas!

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej