Rejestracja i informacja: 71 747 77 77

Rekrutacja na stanowisko lekarka/lekarz: Siedlce, Kędzierzyn-Koźle, Tomaszów Mazowiecki, Garwolin, Biała Podlaska

Opis oferty

Chcemy byś razem z nami zajmował/-a się chorymi wymagającymi terapii nerkozastępczej (hemodializoterapii). Opiekujemy się przeważnie pacjentami ze schyłkową niewydolnością nerek, ale także osobami z ostrym uszkodzeniem nerek. 

Oferujemy Ci pracę w gronie wysokiej klasy specjalistów, którzy leczą pacjentów zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi standardami. Pracując w DaVita możesz też liczyć na wiedzę i doświadczenie kolegów pracujących w naszej grupie w 9 różnych krajach na całym świecie. Chcesz pracować na podstawie umowy o pracą lub świadczenie usług, w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin? Na pewno znajdziemy rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony. Stabilne zatrudnienie i przyjazne warunki pracy – to wszystko znajdziesz w DaVita. 

Oczekujemy, że będziesz lekarzem ze specjalizacją z nefrologii. Ponieważ jedną z naszych głównych wartości jest praca zespołowa, szukamy osób, które są nastawione na współpracę. Chcemy tworzyć najlepszą społeczność zapewniającą opiekę medyczną, jaką kiedykolwiek widział świat. Dołączysz do nas? W mailu do nas, prosimy zaznacz, w jakiej miejscowości chciał(a)byś pracować.

Informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych w niniejszym procesie rekrutacyjnym jest DaVita sp. z o.o. z siedzibą w: ul. Legnicka 48 bud. F, 54-202 Wrocław (Pracodawca). Dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko w nim wskazane. Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym Twoich praw jako podmiotu danych, znajdziesz tutaj

Jesteś zainteresowany? Aplikuj!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego

Chcesz się dowiedzieć więcej? Zadzwoń!

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej