Rejestracja i informacja: 71 747 77 77

Rekrutacja na stanowisko Specjalist(k)a ds. BHP: Wrocław

Opis oferty

Zapraszamy byś razem z nami troszczył(a) się o pacjentów wymagających dializoterapii. W DaVita chcemy tworzyć najlepszą społeczność medyczną, jak kiedykolwiek widział świat. Bezpieczeństwo zespołu i pacjentów jest nieodzownym elementem tej wizji.

Dołączając do naszego zespołu szybko poczujesz się jego ważną częścią. Gwarantujemy Ci przyjacielską współpracę, która sprawia, że DaVita jest tak niecodziennym miejscem pracy. Ponad 90% z nas uważa, że panuje tu świetna atmosfera. Oprócz dobrego klimatu oferujemy Ci: bezpieczne i stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, samodzielność w działaniu i sporo ciekawych zadań, możliwości rozwoju, wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i wiedzy, ubezpieczenie na życie oraz możliwość pracy zdalnej.

Od Ciebie będziemy oczekiwać kierunkowego wykształcenia, kilkuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku i dobrego posługiwania się pakietem Office. Szybkie reagowanie, myślenie analityczne, kreatywność i umiejętność wpływania na innych na pewno sprawią, że od razu się zrozumiemy. A nastawienie na rozwiązywanie problemów i współpracę pozwolą Ci idealnie się wpasować w nasz zespół!

Do Twoich codziennych obowiązków będą należeć: tworzenie i realizacja strategii BHP, wykonywanie zadań służby BHP, rozwijanie odpowiednich warunków pracy oraz zapewnianie wymaganego stanu bezpieczeństwa zgodnie z prawem polskim, planowanie, organizacja i kontrola szkoleń wstępnych i okresowych, pierwszej pomocy, tworzenie kompleksowej dokumentacji BHP, współpraca z instytucjami zewnętrznymi, np. PIP, monitorowanie i analizowanie stanu bezpieczeństwa i higieny oraz przestrzegania przez pracowników przepisów w tym zakresie, rozwijanie/wprowadzanie niezbędnych narzędzi monitorowania zagadnień BHP oraz przygotowywanie raportów, prowadzenie analizy ryzyka na stanowiskach pracy, nadzorowanie spraw związanych z ochroną środowiska (przede wszystkim z gospodarką odpadami).

Zainteresowana? Zainteresowany? Prześlij nam koniecznie swoje CV!

Prosimy o umieszczenie w przesyłanym CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w zakresie wykraczającym poza zakres danych wskazanych w art. 22(1) Kodeksu pracy w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego”.

Jeśli wyraża Pani/Pan zgodę przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, proszę o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DaVita sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Aplikuj już teraz!

Skorzystaj z formularza aplikacyjnego

Znajdź ośrodek dializ blisko siebie

Tutaj znajdziesz dane kontaktowe i informacje o godzinach otwarcia ośrodków dializ w Twojej okolicy.

Sprawdź

Kalkulatory medyczne

Skorzystaj z prostych kalkulatorów medycznych i sprawdź różne parametry Twojego zdrowia.

Czytaj więcej